Gdzie naprawić Ferrari?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem pojazdu spod szyldu Ferrari, lecz wymaga on naprawy, a Ty nie wiesz, gdzie znaleźć fachowca? Samochody Ferrari są marzeniem wielu miłośników motoryzacji, jednak ich zakup oraz utrzymanie wiążą się z dużymi kosztami. Sprawy nie ułatwia fakt, że serwisów specjalizujących się w naprawach samochodów tej klasy jest niewiele, a oddanie Ferrari w ręce mechanika bez doświadczenia to fatalny pomysł. Gdzie zatem szukać serwisu, który sprosta naprawie legendy motoryzacji?

Postaw na fachowców — nie ryzykuj!

Pasjonatów motoryzacji nie trzeba przekonywać, że samochody Ferrari to nie są typowe osobówki, które każdego dnia mijamy w drodze do pracy. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz osiągi tych pojazdów sprawiają, że znacznie bliżej im samochodów poruszających się po torach wyścigowych. Nie dziwi więc, że wielu posiadaczy Porsche chętnie korzysta z tych możliwości i próbuje swoich sił w sportowej jeździe.

Mają powyższe na uwadze, naprawę Ferrari lub prace renowacyjne lepiej powierzyć fachowcom, którzy na co dzień zajmują się luksusowymi samochodami sportowymi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy szybciej i sprawniej poradzą sobie z każdą usterką. Istotną rolę odgrywają także właściwie przygotowane zaplecze techniczne oraz dostęp do specjalistycznych narzędzi, dzięki którym możliwe jest zachowanie wysokiego standardu wykonywanych prac.

Doświadczenie, wiedza i pasja

Serwis ALDA Motorsport to miejsce, w którym od przeszło 40 lat ciężka praca łączy się z prawdziwą pasją, a potrzeby klienta stawiane są na pierwszym miejscu. Zatrudnieni mechanicy specjalizują się w naprawach, serwisowaniu oraz renowacjach samochodów segmentu premium, w tym także pojazdów Ferrari. Projektem napawającym cały zespół dumą jest renowacja klasycznego Ferrari 348TB, która została doceniona przez specjalistów z branży.

Jak powinna przebiegać naprawa Ferrari?

Podstawą każdego serwisu powinna być szczegółowa diagnostyka pojazdu, zarówno komputerowa, jak i mechaniczna. Dzięki takiemu postępowaniu mechanik może sprawnie wykryć większe lub mniejsze usterki, zaproponować najefektywniejsze sposoby naprawy oraz oszacować ich koszt. Co oczywiste, wcześniej samochód powinien być dokładnie wyczyszczony, aby serwis przebiegał w czystości.

W przypadku samochodów wykorzystywanych do jazdy wyczynowej, a do takich z pewnością możemy zaliczyć pojazdy Ferrari, procedury podczas prac naprawczych powinny być szczególnie wyśrubowane. Nawet niewielka usterka systemu hamulcowego lub jednostki napędowej może stanowić poważne zagrożenie dla kierującego.

Usługa serwisowa z transportem

Jeżeli usterka samochodu jest poważna, dostarczenie go do mechanika może być nie lada wyzwaniem. Warto wówczas poszukać serwisu, który oferuje usługę door-to-door przy pomocy zadaszonej lawety, dostosowanej do transportu pojazdów sportowych. Dzięki temu rozwiązaniu klient oszczędza czas i ma pewność, że samochód bezpiecznie dotrze do warsztatu, co ma szczególne znaczenie w przypadku pojazdów o znacznej wartości.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.